Podešavanja

Medicinska škola Kruševac

Nalazite se ovde: Početak
petak, 23 jun 2017

Распоред полагања поправних испита

El. pošta Štampa PDF

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ПОПРАВНИХ ИСПИТА У АВГУСТВОСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ


АНАТОМИЈА СА ФИЗИОЛОГИЈОМ, I-1, I-2, I-4, I-5, 25.08.14. у 8 часова
Комисија: 1. Одељењски старешина
2. Дамњанац Бранислава
3. Марковић Марија

АНАТОМИЈА СА ФИЗИОЛОГИЈОМ, I-3, I-7 26.08.14. у 8 часова
Комисија: 1. Одељењски старешина
2. Стајковић Милица
3. Дамњанац Бранислава

ИНТЕРНА МЕДИЦИНА СА НЕГОМ, 25.08.2014. практични део испита на интерном одељењу у 7,30 часова
Комисија: 1. Батоћанин Радунка
2. Антић Данијела
3. Рашић Милена
4. Новаковић Милена

теоријски део испита у школи истог дана, у 11 часова за трећи разред, у 13 часова за ученике четвртог разреда
Комисија: 1. Одељењски старешина
2. Стајковић Милица
3. Наставник који је водио вежбе

ХИРУРГИЈА СА НЕГОМ, 26.08.14. практични део испита на хируршком одељењу у 7,30 часова
Комисија: 1. Вукојевић Миланка
2. Крговић Весна
3. Митровић Јелена

теоријски део испита, истог дана, могуће да ће бити на одељењу, ако не ученици ће добити информацију од наставника који воде вежбе
Комисија: 1. Одељњски старешина
2. Младеновић Живорад/Обрадовић Јелена
3. Наставник који је водио вежбе

КИНЕЗИОЛОГИЈА, КИНЕЗИТЕРАПИЈА и ФИЗИКАЛНА ТЕРАПИЈА.
25.08.14. практични део испита у 8 часова
Комисија: 1. Павловић Стеван
2. Анђелковић Небојша
3. Жујовић Ненад

теоријски део испита истог дана, попсле завршеног првог дела
Комисија: 1. Одељењски старешина
2. Красић Емилија
3. Анђелковић Небојша


СПЕЦИЈАЛНА РЕХАБИЛИТАЦИЈА, 26.08.14. практични део испита у 8 часова
Комисија: 1. Павловић Стеван
2. Бојанић Соња
3. Анђелковић Набојша

теоријски део испита одмах после првог дела
Комисија: 1. Одељењски старешина
2. Красић Емилија
3. Бојанић Соња

УСТАВ И ПРАВО ГРАЂАНА, 26.08.14. у 9,30 часова
Комисија: 1. Одељењски стетрешина
2. Стојановић Милица
3. Димић Јелица

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК, 25.08.14. у 8 часова
Комисија: 1. Одељењски старешина
2. Максимовић Маја
3. Будић Жаклина

ФИЗИКА, 27.08.14. у 8 часова
Комисија: 1. Одељењски старешина
2. Вуксановић Драган
3. Ћирић Зорица

МАТЕМАТИКА, 27.08.14. 10 часова писмени део испита, усмени део 28.08.14. у 10 часова
Комисија: 1. Одељењски старешина
2. Стојановић Сања
3. Замахајев Биљана

ХЕМИЈА, 28.08.14. у 10 часова
Комисија: 1. Одељењски старешина
2. Миљковић Жаклина
3. Филиповић Биљана

БИОЛОГИЈА, 26.08.14. у 8 часова
Комисија: 1. Одељењски старешина
2. Матић Влада
3. Марковић Љиљана

ФАРМАЦЕУТСКА ХЕМИЈА, 26.08.14. у 8 часова, практични, а затим теоријски део испита
Комисија: 1. Одељењски старешина
2. Миленковић Славица
3. Зорић Јелена


Директор школе
Зоран Радовановић