Opštinsko takmičenje iz srpskog jezika

subota, 16 mart 2013 15:47

Danas, 16.03.2013. godine, u Tehničkoj školi u Kruševcu održano je opštinsko takmičenje u poznavanju srpskog jezika i kulture govora. Kao i svake godine, i učenici Medicinske škole odazvali su se pozivu i dali svoj doprinos širenju kulture govora. Na takmičenju su učestvovali sledeći učenici:

u prvom razredu - Ristić Jovana, Milosavljević Marta, Đaković Lazar, Jovanović Branislav, Lukić Milica, Tomić Tijana, Radivojević Emilija, Perić Miljana, Pešić Kristina i Ilić Anica.

u drugom razredu - Anđela Mladenović, Vladimir Đorđević, Jovan Novaković i Andrija Blaževski;

u trećem razredu - Lazić Sanja, Antonina Vučković i Filip Stevanović;

u četvrtom razredu - Divna Dedinac, Marija Petković, Veljković Tamara, Milutinović Aleksandra, Stevanović Jovana, Tomić Marija i Bićanin Ana.

Na okružno takmičenje, koje će biti održano 20. aprila, plasirali su se: Divna Dedinac, Marija Petković, Veljković Tamara, Ristić Jovana, Jovanović Branislav,  Lukić Milica, Milosavljević Marta i Djoković Lazar. Ove učenike posebno pohvaljujemo, a sve čestitke upućujemo i ostalim učesnicima koji su "izašli na crtu" svojim vršnjacima iz Ekonomske, Tehničke škole i Gimnazije.