Festival nauke

petak, 16 novembar 2012 11:37 administrator

Medicinska škola organizuje odlazak učenika na Festival nauke u Beograd. Poseta festivalu biće organizovana u petak, 30. novembra 2012. godine. Polazak je u 7 sati sa parkinga kod Hale sportova, povratak do 23 sata. Festival nauke je organizovan u vidu prezentacije zanimljivih eksperimenata iz oblasti velikog broja nauka na vrlo popularan način, o čemu više možete saznati na sajtu samog festivala (www.festivalnauke.org). Za učenike Medicinske škole posebno zanimljive teme mogu biti iz oblasti forenzike, farmacije, medicine, hemije, biologije, ali i sve druge. Više o svim temama možete saznati ovde.

Cena koja obuhvata put do Beograda i ulaznicu za Festival iznosi 1650 dinara. Predsednici odeljenja treba da naprave spiskove učenika zainteresovanih za odlazak na Festival i da ih zajedno sa sakupljenim novcem predaju u računovodstvu škole Vesni Milosavljević, blagajnici škole. Rok za prijavu i prikupljanje novca je četvrtkak, 22. novembra 2012. godine.

Organizatori i vodje puta su profesori Sanja Stojanović Djordjević i Vukman Korać.